WERSJA DLA NIEWIDZĄCYCH POLITYKA PRYWATNOŚCI
W trosce o ludzi i środowisko

4+2

  • 4 zobowiązania
    i 2 priorytetowe obszary

Ochrona dzieci

Kontakt

Emilia Maraszek

Biuro Prasowe

Orbis S.A.

 
+48 22 829 39 10 
 

Dowiedz się wiecej

Hotelarstwo w najlepszym standardzie
broszura korporacyjna

POBIERZ BROSZURĘ

ORBIS TV

OBEJRZYJ

Women at AccorHotels Generation (WAAG) to sieć kobiet pracujących w grupie AccorHotels i Orbis, wspierająca rozwój zawodowy kobiet.

Sieć Women At AccorHotels Generation (WAAG) zrzesza kobiety grupy Orbis i AccorHotels w Polsce i na świecie. W Grupie Orbis aż 40% dyrektorów hoteli to kobiety - jest to najwyższy wskaźnik w całej, ogólnoświatowej społeczności grupy AccorHotels.

Celem sieci WAAG jest zwiększenie kompetencji przywódczych, zbudowanie większego komfortu pracy oraz wzajemna inspiracja - wyjaśnia Katarzyna Nowak, liderka WAAG Polska i kierownik komunikacji korporacyjnej Grupy Hotelowej Orbis. Wokół tych celów zbudowana została propozycja warsztatów dla kobiet pracujących w Grupie Hotelowej Orbis.

Spotkania odbywają się w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Dajemy kobietom narzędzia, dzięki którym będą mogły efektywniej zarządzać własną karierą i sięgać po najwyższe stanowiska - mówi Katarzyna Nowak, liderka WAAG w Polsce i Europie Wschodniej. - Zwracamy uwagę, jak ważna jest nasza marka zawodowa i samoświadomość, przestrzegamy przed pułapkami perfekcjonizmu i zgłębiamy nowoczesne style zarzadzania, nie tylko w teorii, ale i w praktyce, wymieniając się cennym doświadczeniem.