WERSJA DLA NIEWIDZĄCYCH POLITYKA PRYWATNOŚCI
W trosce o ludzi i środowisko

4+2

  • 4 zobowiązania
    i 2 priorytetowe obszary

Ochrona dzieci

Kontakt

Emilia Maraszek

Biuro Prasowe

Orbis S.A.

 
+48 22 829 39 10 
 

Dowiedz się wiecej

Hotelarstwo w najlepszym standardzie
broszura korporacyjna

POBIERZ BROSZURĘ

ORBIS TV

OBEJRZYJ

W czerwcu 2015 r. Gilles Clavie – Prezes Zarządu Orbis SA podpisał umowę dotyczącą udziału Grupy Hotelowej Orbis w ogólnopolskim programie „Karta Dużej Rodziny”, któremu patronuje Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Tym samym Orbis SA, jako pierwsza grupa hotelowa w Polsce, przystąpiła do rządowego programu zniżek dla rodzin wielodzietnych.

„Pozycja lidera w branży hotelowej w Polsce to satysfakcja, ale i odpowiedzialność, którą realizujemy poprzez zaangażowanie w obszarze CSR. Cieszymy się, że dołączyliśmy do projektu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Dzięki systemowi zniżek, który oferujemy na naszej platformie rezerwacyjnej accorhotels.com, chcemy przyczynić się do obniżenia kosztów podróżowania i wspólnego spędzania wolnego czasu posiadaczom Karty Dużej Rodziny” – mówi Gilles Clavie, Prezes Zarządu Orbis SA.

Od 1 czerwca 2015 r.., dokonując rezerwacji poprzez stronę internetową www.accorhotels.com, posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli skorzystać z oferty specjalnej, dzięki której uzyskają 20% rabatu na noclegi w hotelach marki Sofitel, Mercure, Novotel, ibis i ibis Styles działających na terenie Polski, a dodatkowo nie będą płacić za śniadania dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia.

„Karta Dużej Rodziny” to rządowy program zniżek dla rodzin wielodzietnych. Z bezpłatnego programu mogą skorzystać rodziny z co najmniej trojgiem dzieci, bez względu na dochody. Zniżki obejmują m.in. przejazdy kolejowe, czy zwiedzanie muzeów i parków narodowych. Firmy przystępujące do programu oferują swoje usługi i produkty w niższych cenach lub atrakcyjnych pakietach, dzięki czemu właściciele kart mogą skorzystać z szerokiej oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej.