WERSJA DLA NIEWIDZĄCYCH POLITYKA PRYWATNOŚCI
Dołącz do nas i skorzystaj z
naszego know-how

20 000 +

  • Ponad 20 000 pokoi hotelowych

Orbis jest największą grupą hotelową w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem Grupy Orbis liczącej aktualnie ponad 115 hoteli jest powiększenie sieci poprzez współpracę na podstawie umów franczyzowych i umów o zarządzanie. Od 2000 roku strategicznym partnerem Orbisu jest AccorHotels.

Zwiększ swoje przychody

AccorHotels jest jedną z 5 wiodących grup hotelowych, a także liderem rynku w Europie, Ameryce Łacińskiej, Bliskim Wschodzie i Afryce oraz Azji i Pacyfiku (poza Chinami). Oferuje atrakcyjny program lojalnościowy Le Club AccorHotels (36 mln uczestników programu), dysponuje też silną platformą rezerwacyjną accorhotels.com (odwiedzaną każdego roku przez 100 mln użytkowników) oraz skutecznymi systemami dystrybucji. Dzięki tym narzędziom możliwy jest wzrost liczby gości odwiedzających hotele.

Zredukuj koszty

Sieć ponad 4100 hoteli w 95 krajach na całym świecie, daje Grupie silną pozycję podczas negocjowania najlepszych warunków handlowych u dostawców produktów i usług hotelowych oraz z działającymi na skalę globalną biurami podróży i OTA (Online Travel Agents)

Zaufanie, dialog, doświadczenie

AccorHotels oferuje współpracę partnerską w oparciu o umowy franczyzy lub zarządzania – modele biznesowe dostosowane do wymagań dzisiejszego rynku hotelarskiego. Kontakt: franczyza@accor.com