WERSJA DLA NIEWIDZĄCYCH
Największą wartością Orbisu są
ludzie, którzy tu pracują

3 900

  • Około 3 900 pracowników

Grupa Hotelowa Orbis jest wiodącą organizacją tego typu w Polsce i Europie Środkowej, stanowiąc jednocześnie wyznacznik standardów biznesowych w branży. Jesteśmy często wybieranym przez absolwentów i doświadczonych specjalistów pracodawcą o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji rynkowej.

W Grupie Hotelowej Orbis codziennie spotykają się osoby, dla których praca z ludźmi jest pasją i sposobem na życie. Orbis to nie tylko prestiżowe i renomowane miejsce pracy, ale także firma, która łączy wieloletnia tradycję i nowoczesność. To u nas pracują najlepsi...

Grupa Hotelowa Orbis oferuje karierę w dwóch głównych obszarach:

Hotele

Podstawowe jednostki organizacyjne, oferujące bardzo szerokie spektrum usług. Hotele są wymarzonym miejscem pracy dla osób zorientowanych na budowanie pozytywnych relacji interpersonalnych, oczekujących że każdy dzień przyniesie coś nowego.

Biuro Zarządu

Centrala Grupy Hotelowej Orbis jest jedyną tego typu jednostką organizacyjną w branży hotelowej w Polsce stanowiąc centrum decyzyjne. Wyodrębnione obszary wsparcia wewnętrznego, służą bieżącą pomocą wszystkim hotelom Orbis na terenie całej Polski. Tutaj odnajdą się szczególnie osoby o analitycznym i kreatywnym podejściu do rozwiązywania problemów.