WERSJA DLA NIEWIDZĄCYCH
Dołącz do nas i skorzystaj z
naszego know-how

20 000

  • Prawie 20 000 pokoi hotelowych

Orbis jest największą grupą hotelową w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem Grupy Orbis liczącej aktualnie ponad 100 60 hoteli jest powiększenie sieci poprzez współpracę na podstawie umów franczyzowych i umów o zarządzanie. Od 2000 roku strategicznym partnerem Orbisu jest AccorHotels.

Zwiększ swoje przychody

AccorHotels, jako jeden z największych na świecie operatorów hotelowych działa pod znanymi markami we wszystkich segmentach rynku, oferuje atrakcyjny program lojalnościowy LeClub Accorhotels (9 mln uczestników programu) oraz dysponuje potężną platformą rezerwacyjną accorhotels.com (odwiedzaną każdego roku przez 100 mln użytkowników) oraz skutecznymi systemami dystrybucji. Dzięki tym narzędziom możliwy jest wzrost liczby gości odwiedzających hotele.

Zredukuj koszty

Sieć ponad 3 700 hoteli na całym świecie, daje Grupie silną pozycję podczas negocjowania najlepszych warunków handlowych z dostawcami produktów i usług hotelowych oraz z działającymi na skalę globalną biurami podróży i OTA (Online Travel Agents)

Zaufanie, dialog, doświadczenie

Accor oferuje współpracę partnerską w oparciu o umowy franczyzy lub zarządzania – modele biznesowe dostosowane do wymagań dzisiejszego rynku hotelarskiego. Kontakt: franczyza@accor.com